Reference

Natálie

Díky Eli za pomoc s kojením, i podporu a lehkost, se kterou jsme vše zvládli! Kojíme, nosíme, vyspíme se, jsme spokojení!

Jitka

Děkuji za neuvěřitelnou podporu při porodu. I manžel ocenil, že jsi nás provázela a pomohla v prvních chvílích s maličkou. Dobře jsme se rozkojili.

Kristýna

Děkuji moc Eliško za podporu! U porodu i s kojením!

Hanka

Ahoj Eli, děkuji za vše co jsi pro nás udělala. Velmi pro mne bylo důležité, že jsme probírali vše co nás čeká, Tvoje podpora byla úžasná.

Terka

 Příprava k porodu s Eliškou byla moc příjemná a přínosná. U samotného porodu byla Eliška velká psychocká podpora a díky ní vše proběhlo podle mých představ. Moc děkuji.

Bára

Moc děkuji za předorodní péči i za doprovázení u porodu, cleou dobu jsme se cítila klidně a také manžel ocenil že jste s námi byla. 

Radana

Eliško, velké díky za Vaši péči při porodu a v šestinedělí. Odpočíváme, kojíme, daří se nám i nadále dobře.

Lucie

Děkuji za pomoc při kojení! Díky Vám jsme překlenuli problémy s kojením. Nyní kojíme a máme spokojené miminko..

Gabka a Honza

Kurz předporodní přípravy plný podnětů a užitečných informací. Užili jsme si jej oba.

Eva

Předporodní setkávání mi pokaždé přineslo nějakou novou inspiraci, díky, které jsem se mohla rozhodnout, jak se chci starat o sebe i o miminko! 

Alexandra

Děkuji za velkou pomoc s kojením! Bylo to náročné, ale díky Vaší pomoci, díky nošení a společnému spaní jsme vše zvládli a kojíme bez problémů už 13 měsíců!