Karty inspirace pro Vaše pohodové těhotenství


Inspirativní karty pro nastávající maminky Přináší pocit pohody, radosti, důvěry v sebe samu, ve svou vlastní sílu v těhotenství i v moudrost miminka.

Balíček motivačních karet pro nastávající maminky obsahuje 36 inspiračních myšlenek.


Karty jsou v praktickém obalu -  barevném pytlíčku, který se vejde do každé kabelky.


Kartičky tak budete mít vždy po ruce.


... pro napojení maminky a miminka v bříškuJak fungují karty a jak je můžete používat

Karty jsou vytvořeny pro chvíle, kdy se žena dostává do nových chvil a objevuje kouty mateřské energie a při tomto objevování hledá pomoc v rozhodnutí se, na co se naladí.

Například: Žena cítí nové pocity, které zatím neprožila, a to nové, co přichází, teprve zpracovává. Tento proces může ovlivnit její rovnováhu různými náladami.

Vytažením karty/karet může žena zůstat naladěna na svou intuici a důvěru a nenechat se ovlivnit změnou nálad a pocitem obav.

Tažení karet:

  1. Intuitivní táhnutí karet

  2. Dechové, relaxační cvičení s vytažením karet


Intuitivní táhnutí karet

Intuitivní táhnutí karet je nejčastější způsob použití karet. Karty si vytahujete z balíčku podle potřeby a Vašeho naladění v dané situaci, na daném místě. Můžete vytáhnout kdykoliv jednu kartu nebo více karet.

Napojení maminky a miminka v bříšku - jednu dlaň položte na bříško a představujte si Vaše miminko a jeho nynější životní etapu. Tuto chvíli prociťte se svým miminkem. Potom druhou ruku přiložte na karty a stále naladěná na miminko vytáhněte kartu. Přečtěte si kartu, nejlépe nahlas, ať i Vaše miminko slyší vibrace slov.

Dechové, relaxační cvičení s vytažením karet


Toto cvičení je na naladění hlubokého uvolnění. Je dobré ve chvílích po rušném dni, kdy se tělo potřebuje pořádně uvolnit a maminka chce nabrat teplo do svého mateřského těla.

Udělejte si asi 15-30 minut čas, zapalte si svíčku, najděte si polohu, ve které se cítíte být uvolněná. Chvíli se dívejte na svíčku a nechte proudit Váš dech tak, jak sám potřebuje. Sledujte Váš dech bez Vašeho ovlivňování. Po chvíli sledování se dech sám naladí do rytmické rovnováhy. Dýcháte vědomě. Veďte tento dech do Vašeho těla, k děloze, k miminku, k placentě, která vyživuje vaše dítě. Nyní se dech, který jste vědomě věnovala svému tělu, mění v zářivé světlo a Vaše tělo je čisté, pročištěné.

Po tomto cvičení si dejte otázku: "Jak dále mohu nasměrovat svou energii?" Poté si vytáhněte kartu.


Milé maminky, přejeme vám, aby vaše těhotenství bylo příjemným objevováním života s vaším miminkem, které vám roste a zraje v bříšku. Aby to, jak miminko roste, jste cítily jako příležitost pro své vlastní dozrávání v matku.


Kolik za karty?

1 sada karet 

220,- Kč

2 sady kartet  - ZVÝHODNĚNÁ SADA  karet - I PRO VAŠI KAMARÁDKU!       375,- Kč

To se mi líbí, chci inspirační karty